Startovní listina 2024

startovní vlny vybíhají s dvouminutovým odstupem,
dětské kategorie s tříminutovým odstupem.



Jednotlivci

první start v 9:30 hodin

  1.  Martenčíková Pavla
  2.  Pleva Zdeněk 40+
  3.  Hausman Martin 40+
  4.  Nikl Aleš
  5.  Mandzák Tomáš
  6.  Hlavnička Jan
  7.  Básnerová Michaela
  8.  Al-Rihani Jakub 40+
  9.      Penčevová Nina
  10.      Stejskal Ladislav
  11.      Štefanov Miroslav
  12.      Janele Albert
  13.      Pavlíková Hanka
  14.      Andrlová Tereza
  15.      Pečený Michal 40+
  16.      Pečený Dominik
  17.  Hujer Michal 40+
  18.  Hujer Jan
  19.  Hujer Vít
  20.  Kejmar Filip
  21.  Bradáčková Zuzana
  22.  Polák Jan 40+
  23.  Nedvěd Veronika
  24.  Balaďová Hana
  25.      Bednář Marcel 40+
  26.      Kus Jan
  27.      Riedlová Simona
  28.      Janovská Dana
  29.      Janovský Viktor
  30.       Štička Ondřej

Týmy

první start v 11:00 hodin

  1.  Nebehači (Z.Dvořáková, J.Dvořák, A.Kaisler)
  2.  Tři veteráni (M.Cihlář, T.Rédli, S.Nedvědová)
  3.  Čejčata (V.Čejková, K.Čejková, M.Čejka)
  4.  JaŠaR (Š.Koukalová, R.Prorok, J.Filip)
  5.  Klokani (Z.Proroková, J.Prorok, J.Poul)
  6.  2+KP (L.Rupertová, P.Balcárek, R.Poncet)
  7.  Hustodémonští plošináři (M.Srbová, P.Moucha, J.Kunrt)
  8.  Bahňáci (L.Boldová, J.Odcházel, M.Koš)
  9.  LUPAMI (P.Zagalská, M.Básnerová, L.Básner)
  10.  Chromáci (R.Kučerová, K.Salamánková, L.Jeník)
  11.  Slečínky (T.Malinská, L.Levova, M.Nekola)
  12.  Matějovy Klárky (K.Špačková, K.Raurová, M.Košař)
  13.  MDM (D Hlásková, M.Bílý, M.Litoš)

Děti – mladší

první start ve 12:30 hodin

  1.  Hauerová Veronika
  2.  Pleva Zdeněk
  3.  Pavliv Sofie
  4.  Meinhartová Šárka
  5.  Řízek Tomáš
  6.  Ribka Marek
  7.  Ribková Elen
  8.  Prorok Richard
  9.  Prorok Jakub
  10.  Poulová Ella
  11.  Proroková Veronika
  12.  Poulová Emily
  13.  Zábojník Filip
  14.  Gajdošíková Natálie
  15.  Zagalski Aleš
  16.  Zagalská Zorinka
  17.  Kuřátko Petr
  18.  Poláková Nikola
  19.  Hrstková Lucie
  20.  Constantin Alexander
  21.  Constantin Sofia
  22.  Škrhová Eliška
  23.  Škrha Adam
  24.  Stasii Vladyslav
  25.  Kadlec Štěpán
  26.  Kadlec Vojtěch
  27.  Melichar Zbyněk
  28.  Fibichová Alenka
  29.  Fibichová Leontýnka

Děti – starší

první start v 13:10 hodin

  1.  Rodr Tomáš
  2.  Rodr Karel
  3.  Proroková Karolína
  4.  Filipová Adriana
  5.  Filipová Karolína
  6.  Balko Adam
  7.  Kohout Martin
  8.  Kohoutová Eva