Výsledková listina


POŘADÍ MUŽI

Pořadí / Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1 / 9. / Procházka Pavel / 22:44:00
2 / 48. / Pleva Zdeněk / 22:53:00
3 / 42. / Plodr Dušan / 23:36:00
4 / 12. / Novák Lukáš / 24:04:00
5 / 51. / Klíma Jiří / 24:09:00
6 / 33. / Fajgl Luboš 40+ / 24:17:00
7 / 17. / Kafka Martin 40+ / 25:05:00
8 / 41. / Kubera Pavel / 25:25:00
9 / 40. / Rédli Tomáš / 25:26:00
10 / 16. / Vítek Pavel 40+ / 25:38:00
11 / 47. / Kubera Petr 40+ / 26:17:00
12 / 44. / Pexa Miroslav 40+ / 26:49:00
13 / 39. / Cihlář Milan / 27:02:00
14 / 56 / Hrdý Radek / 27:35:00
15 / 57 / Rýdlo Luděk / 27:49:00
16 / 3. / Janovský Viktor / 28:14:00
17 / 52. / Pečený Michal 40+ / 28:24:00
18 / 53 / Hauer Pavel 40+ / 28:49:00
19 / 37. / Rokoš Jan / 28:55:00
20 / 11. / Holuša Radomír 40+ / 29:08:00
21 / 28. / Žofka Martin / 29:15:00
22 / 43. / Polák Jan 40+ / 29:23:00
23 / 29. / Havlík Pavel / 30:00:00
24 / 13. / Hujer Michal 40+ / 31:08:00
25 / 55 / Slezák Daniel / 31:59:00
26 / 36. / Dlouhý Boris 40+ / 32:21:00
27 / 38. / Chaloupka Tomáš 40+ / 33:10:00
28 / 21. / Gregor Michal / 35:25:00
29 / 22. / Ponrt Jan 40+ / 35:25:00
30 / 24. / Pleško Miroslav 40+ / 35:25:00
31 / 25. / Pleško Michal / 35:25:00
32 / 14. / Štrombach Petr / 35:46:00
33 / 31. / Plíhal Jan / 37:17:00
34 / 15. / Měřička Michal / 37:37:00
35 / 1. / Otradovec Jiří 40+ / 46:04:00
36 / 6. / Al-Rihani Jakub 40+ / 48:22:00
37 / 7. / Debef Ladislav 40+ / 48:22:00
38 / 23. / Diasník Tomáš / 0
39 / 27. / Tomášek Dominik / 0

POŘADÍ ŽENY

Pořadí / Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1 / 46. / Metzlová Veronika / 28:35:00
2 / 45. / Valínová Dagmar 40+ / 29:06:00
3 / 4. / Bradáčková Zuzana / 29:40:00
4 / 18. / Sklenářová Denisa / 29:41:00
5 / 49. / Hauerová Denisa / 29:44:00
6 / 30. / Pniowski Kristýna / 31:50:007
7 / 34. / Krumbolzová Ála / 33:03:00
8 / 35. / Jarošová Pavla / 34:10:00
9 / 8. / Hájková Kateřina / 34:28:00
10 / 10. / Brejníková Kristýna / 35:22:00
11 / 2. / Pazderová Kateřina / 35:38:00
12 / 50. / Pižlová Martina 40+ / 36:02:00
13 / 19. / Vrabcová Jaroslava / 38:31:00
14 / 32. / Melicharová Blanka / 42:21:00
15 / 20. / Nedvěd Veronika / 43:21:00
16 / 5. / Otradovcová Petra 40+ / 46:04:00
17 / 54 / Červenková Markéta 40+ / 47:11:00
18 / 26. / Jindrová Jana / 51:36:00

POŘADÍ DRUŽSTVA / ČAS (minuty)

Pořadí / Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1. / 7. / JENTAK MY 3 (M. Vonostránská, L.Vonostránský, H.Hubálková) / 0:31:07
2. / 9. / JaŠaR (R. Prorok, J.Filip, Š.Koukalová) / 0:31:26
3. / 10. / RaMarJi-nandal (M.Hyšplerová, R.Hyšpler, J.Hubálek) / 0:33:11
4. / 6. / JINEJ GANG (Á. Krumbholzová, P. Olexa, P.Hejkalová) / 0:34:31
5. / 8. / ROZBĚHÁME MŠENO (M.Nováková, P.Zagalská, L.Básner) / 0:35:20
6. / 3. / POMALÝ, POMALEJŠÍ A RAKETA (J.Kotásek, M.Klírová, D.Macák) / 0:39:36
7. / 11. / Chlupatý knedlíky / 0:40:48
8. / 2. / MLAĎOŠI (B.Pindiaková, J.Hujer, V.Hujer) / 0:41:17
9. / 4. / SLOW SOUL (K.Fajglová, P.Fajglová, J.Rokošová) / 0:43:44
10. / 5. / LUCIFER’S GIRLS / 0:45:19
11. / 1. / ŠMAJDY ( N.Dolenská, E.Mrhová, M.Hujer) / 0:55:56


KATEGORIE NAD 40 LET:

Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1 / 33. / Fajgl Luboš / 24:17:00
2 / 17. / Kafka Martin / 25:05:00
3 / 16. / Vítek Pavel / 25:38:00
4 / 47. / Kubera Petr / 26:17:00
5 / 44. / Pexa Miroslav / 26:49:00
6 / 52 / Pečený Michal / 28:24:00
7 / 53 / Hauer Pavel / 28:49:00
8/ 45. / Valínová Dagmar / 29:06:00
9 / 11. / Holuša Radomír / 29:08:00
10 / 43. / Polák Jan / 29:23:00
11 / 13. / Hujer Michal / 31:08:00
12 / 36. / Dlouhý Boris / 32:21:00
13 / 38. / Chaloupka Tomáš / 33:10:00
14 / 22. / Ponrt Jan / 35:25:00
15 / 24. / Pleško Miroslav / 35:25:00
16 / 50 / Pižlová Martina / 36:02
17 / 1. / Otradovec Jiří / 46:04:00
18 / 5. / Otradovcová Petra / 46:04:00
19 / 54 / Červenková Markéta / 47:11:00
20-21 / 6. / Al-Rihani Jakub / 48:22:00
20-21 / 7. / Debef Ladislav / 48:22:00

POŘADÍ DĚTI – mladší

Pořadí / Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1 / 59 / Karolína Filipová / 3:30
2 / 56 / Martin Kavka / 3:31
3 / 49 / Jiří Hubálek / 3:39
4 / 37 / Denis Pexa / 3:41
5 / 60 / Adriana Filipová / 3:44
6 / 39 / Matěj Horák / 3:51
7 / 61 / Dominik Roudnický / 3:51
9 / 2 / Tereza Chaloupková / 4:01
10 / 34 / Ema Vonostránská / 4:07
11 / 16 / Anna Fajglová / 4:09
12 / 63 / Tomáš Rodr / 4:09
13 / 45 / Tomáš Chlouba / 4:12
14 / 51 / Adéla Hyšplerová / 4:15
15 / 57 / Adéla Klímová / 4:15
16 / 32 / Tomáš Plíhal / 4:24
17 / 9 / David Gregor / 4:31
18 / 50 / Filip Hubálek / 4:37
19 / 7 / Oliver Koukal / 4:39
20 / 27 / Adéla Folprechtová / 4:39
21 / 30 / Jaroslav Pospíšil / 4:40
22 / 18 / Lilien Pniowski / 4:46
23 / 35 / Lucie Vonostránská / 4:47
24 / 10 / Dominik Sůra / 4:52
25 / 19 / Emily Vraspírová / 4:53
26 / 25 / Julie Nováková / 4:54
27 / 17 / Šárka Fajglová / 4:56
28 / 1 / Filip Otradovec / 4:57
29 / 5 / Mary Kate Ngapka / 4:57
30 / 44 / Anna Maurová / 5:02
31 / 62 / Zdeněk Kvída / 5:03
32 / 20 / Jakub Vraspír / 5:09
33 / 38 / David Pexa / 5:12
34 / 33 / Nikola Poláková / 5:13
35 / 41 / Florián Šťastný / 5:15
36 / 28 / Viktorie Tremlová / 5:21
37 / 55 / Veronika Hauerová / 5:29
38 / 11 / Matouš Hůla / 5:35
39 / 58 / Jiří Klíma / 5:35
40 / 36 / Ema Formánková / 5:37
41 / 42 / Dita Janovská / 5:39
42 / 12 / Dominik Žofka / 5:53
43 / 52 / Eliška Škrhová / 5:58
44 / 23 / Nella Rokošová / 6:04
45 / 29 / Andrea Pospíšilová / 6:12
46 / 24 / Bořek Dlouhý / 6:21
47 / 48 / Filip Chlouba / 6:43
48 / 47 / Jan Horák / 8:59

POŘADÍ DĚTI – starší

Pořadí / Startovní číslo / Jméno Příjmení / Čas

1 / 53 / Marek Zajíček / 3:53
2 / 46 / Natálie Steinová / 3:59
3 / 40 / Lucie Hrstková / 4:02
4 / 4 / Matěj Tajč / 4:03
5 / 26 / Anja Nováková / 4:10
6 / 15 / Arnošt Krumbholc / 4:15
7 / 64 / Kateřina Lindová / 4:15
8 / 13 / Kristyna Melicharová / 4:20
9 / 21 / František Kačaba / 4:20
10 / 43 / Nela Maurová / 4:28
11 / 31 / Zuzana Plíhalová / 4:44
12 / 22 / Jakub Kačaba / 4:47
13 / 54 / Martin Zajíček / 4:54
14 / 14 / Filip Melichar / 4:55
15 / 8 / Nela Prokopcová / 5:06
16 / 3 / Valentina Zychová / 5:25
17 / 6 / Nikola Otradovcová / 5:51