Výsledková listina


POŘADÍ ŽENY / ČAS (minuty)

1. Petra Holoubková 30:37

2.- 3. Zuzana Bradáčková 31:20

2.- 3. Barbora Nosková 31:20

4. Pavla Jarošová 31:45

5. Michaela Rolencová 32:01

6. Zuzana Rodrová 32:09

7. Ála Krumbholzová 32:30

8. Dana Janovská 32:47

9. Kristýna Pniowski 33:28

10. Kateřina Pazderová 33:46

11. Kateřina Hájková 34:54

12. Hana Hausmanová 35:21

13. Jitka Růžičková 36:30

14. Tereza Steinová 36:48

15. Veronika Nedvěd 44:08

16. Nikola Dolenská 44:51

17. Petra Otradovcová 45:50

18. Rosette Nqueti 51:30

POŘADÍ MUŽI / ČAS (minuty)

1. Pavel Procházka 21:39

2. Petr Hatina 21:47

3. Lukáš Novák 22:15

4. Lukáš Fiala 23:07

5. Karel Tichý 23:31

6. Luboš Fajgl 23:55

7. Vladimír Říha 24:30

8. Martin Ondřich 24:51

9. Vladimír Melichar 25:07

10. Martin Šilhavý 27:09

11. Miroslav Pexa 27:15.

12. Jiří Kajzr 28:09

13. Viktor Janovský 28:26

14. Jaroslav Řezáč 28:27

15. Michal Pečený 28:36

16. Pavel Hauer 29:01

17. Martin Arnstein 29:08

18. Jakub Chlouba 29:20

19. Tomáš David 29:38

20. Martin Bílý 29:46

21. Marek Litoš 29:50

22. Jakub Zemánek 29:56

23. Michael Manolevski 30:08

24. Jan Kus 30:21

25. Jiří Procházka 30:26

26. Radomír Holuša 30:33

27. Jiří Teraz 31:29

28. Michal Šlapák 32:01

29. Jaroslav Dvořák 32:09

30. JIří Otradovec 34:10

31. – 32. Jan Martínek 35:04

31. – 32. Přemek Cudrák 35:04

33. Lukáš Růžička 36:03

34. Martin Spilka 36:07

35. Tomáš Mikulecký 40:23

36. Michal Hujer 44:51

37. Jakub Al-Rihani 49:47

38. Ladislav Debef 49:48

POŘADÍ DRUŽSTVA / ČAS (minuty)

1. Jen-tak-my-3 31:41

2. MDM 38:40

3. VKV 39:14

4. Rumové víly 40:52

5. Kapří stehna 43:36


VÝTĚZ KATEGORIE NAD 40 LET:

Karel Tichý

POŘADÍ DĚTI 6-10 let / ČAS (minuty)

1. Ondřej Krybus 3:04

2. Tereza Moleková 3:25

3. Eliška Davidová 3:38

4. Anna Fajglová 3:39

5. Denis Pexa 3:41

6. Tomáš Rodr 3:50

7. Matěj Horák 3:57

8. Tomáš Chlouba 4:03

9. Kateřina Matějková 4:05

10.-11. Tereza Hanušová 4:07

10.-11. Filip Otradovec 4:07

11. Jan Mendl 4:10

13.-14. Lilien Pniowski 4:15

13.-14. Matyáš Olexa 4:15

15. Jaroslav Pospíšil 4:21

16. Isabela Arnsteinová 4:25

17. Adéla Folprechtová 4:27

18.-21. Šárka Fajglová 4:28

18.-21. Alena Hatinová 4:28

18.-21. Ema Vonostránská 4:28

18.-21. Jakub Kačaba 4:28

22. Julie Nováková 4:35

23. Nella Rokošová 4:37

24. Mary Kate Ngapka 4:38

25. František Kačaba 4:48

26. Jaroslav Dvořák 5:00

27. Tereza Chalupová 5:10

28. Andrea Pospíšilová 5:12

29. Anna Maudrová 5:25

30. Zdeněk Santran 5:27

31.-32. Ema Terazová 5:28

31.-32. Lucie Vonostránská 5:28

33. Eliška Škrhová 5:36

34. Dita Janovská 6:13

35. Eliáš Pokorák 6:20

36. Karolína Cyglerová 6:21

37. Sára Pokoráková 6:26

POŘADÍ DĚTI 11-14 let / ČAS (minuty)

1. Tereza Hatinová 3:07

2. Prokop Dvořák 3:10

3. Matěj Tajč 3:19

4. Natálie Steinová 3:42

5. Anja Nováková 3:50

6.-7. Valentína Zychová 4:00

6.-7. Adam Obdržálek 4:00

8.-9. David Olexa 4:05

8.-9. Dominik Havel 4:05

10. Nela Maudrová 4:15

11. Karel Rodr 4:23

12. Nikola Otradovcová 4:43