Výsledková listina 2024


POŘADÍ MUŽI

  1. / 63 / Plodr Dušan / 18:31
  2. / 48 / Kubera Pavel / 19:15
  3.  / 55 / Jaroš Vítězslav / 21:12
  4.  / 2 / Pleva Zdeněk / 21:49
  5.  / 37 / Pexa Miroslav / 22:06
  6.  / 16 / Pečený Dominik / 23:01
  7.  / 4 / Nikl Aleš / 23:16
  8.  / 40 / Dočekal Honza / 23:44
  9.  / 36 / Tichý Karel / 24:07
  10.  / 5 / Mandzák Tomáš / 24:28
  11.  / 1 / Janele Albert / 24:44
  12.  / 64 / Manolewski Michael / 24:47
  13.  / 29 / Janovský Viktor / 25:00
  14.  / 49 / Aberle Petr / 25:23
  15.  / 30 / Štočka Ondřej / 25:52
  16.  / 50 / Šulc David / 26:05
  17.  / 52 / Kurc Martin / 26:08
  18.  / 15 / Pečený Michal / 26:28
  19.  / 11. / Štefanov Miroslav / 28:14
  20.  / 20 / Kejmar Filip / 28:16
  21.  / 22 / Polák Jan / 28:36
  22.  / 59 / Jakoubek Martin / 29:27
  23.  / 17 / Hujer Michal / 30:10
  24.  / 3 / Hausman Martin / 30:42
  25.  / 41 / Žitník Jan / 31:57
  26.  / 56 / Volf Petr / 31:58
  27.  / 19 / Hujer Vít / 32:37
  28.  / 26 / Kus Jan / 33:13
  29.  / 34 / Charvát Tomáš / 33:45
  30.  / 35 / Soukup Petr / 33:49
  31.  / 18 / Hujer Jan / 34:37
  32.  / 45 / Mlejnek Pavel / 35:14
  33.  / 33 / Mikoláš Daniel / 38:58
  34.  / 44 / Mlejnek Jiří / 41:12
  35.  / 10 / Stejskal Ladislav / 47:49
  36.  / 8 / Al-Rihani Jakub / 50:02

POŘADÍ ŽENY

  1. / 39 / Trachtová Andrea / 25:14
  2.  / 21 / Bradáčková Zuzana / 25:48
  3.  / 42 / Zvěřinová Marcela / 26:49
  4.  / 62 / Vašinová Monika / 27:00
  5.  / 47 / Benešová Lucie / 27:50
  6.  / 46 / Benešová Pavlína / 27:51
  7.  / 43 / Pniowski Kristýna / 28:38
  8.  / 58 / Lotterová Andrea / 29:27
  9.  / 60 / Pajerová Radka / 29.29
  10.  / 51 / Pižlová Martina / 29:35
  11.  / 28 / Janovská Dita / 30:25
  12.  / 61 / Malko Marie / 31:36
  13.  / 57 / Slezáková Eva / 31:58
  14.  / 13 / Pavlíková Hanka / 32:04
  15.  / 27 / Riedlová Simona / 32:25
  16.  / 38 / Linhartová Zuzana / 33:16
  17.  / 14 / Andrlová Tereza / 35:55
  18.  / 24 / Balaďová Hana / 38:29
  19.  / 23 / Nedvěd Veronika / 47:09
  20.  / 9 / Penčevová Nina / 47:48

POŘADÍ DRUŽSTVA / ČAS (minuty)

  1. / 15 / OCR Team Kladno / 25:37
  2.  / 2 / Tři veteráni / 28:47
  3.  / 21 / Běhání ve Štětí / 30:08
  4.  / 3 / Čejčata / 30:48
  5.  / 11 / Slečínky / 31:50
  6.  / 9 / LUPAMI / 32:27
  7.  / 5 / Klokani / 33:22
  8.  / 4 / JaŠaR / 34:16
  9.  / 13 / MDM / 35:01
  10. / 18 / JenTakMy3 / 35:31
  11.  / 1 / Neběhači / 35:47
  12.  / 8 / Kočičáci / 36:27
  13.  / 10 / Chromáci / 37:40
  14.  / 20 / Bahňáci / 38:03
  15.  / 6 / 2+KP / 40:10
  16.  / 17 / Prekérky / 40:13
  17.  / 7 / Hustodémonští plošináři / 41:35
  18.  / 12 / Matějovi Klárky / 42:01
  19.  / 14 / Šmajdy / 45:18
  20.  / 19 / Jsme v Háji / 47:04
  21.  / 16 / Vráteňáci / 56:49

NEJRYCHLEJŠÍ ŽENA, NAD 40 LET:
NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ, NAD 40 LET:

42 / Zvěřinová Marcela / 26:49

63 / Plodr Dušan / 18:31

POŘADÍ DĚTI – mladší

  1.  / 19 / Křemenáková Eliška / 3:42
  2.  / 42 / Tichý Eduard / 3:57:21
  3.  / 43 / Hanuš Matěj / 3:57:55
  4.  / 37 / Lehovec Martin / 3:57:81
  5.  / 10 / Prorok Jakub / 4:02
  6.  / 61 / Kubera Richard / 4:06
  7.  / 9 / Prorok Richard / 4:07
  8.  / 1 / Hauerová Veronika / 4:10
  9.  / 2 / Pleva Zdeněk / 4:14
  10.  / 52 / Šupejová Karolína / 4:18
  11.  / 18 / Poláková Nikola / 4:29
  12.  / 15 / Zagalski Aleš / 4:32
  13.  / 32 / Petříkov Daniel / 4:33
  14.  / 4 / Meinhartová Šárka / 4:33
  15.  / 35 / Žitník Jan / 4:34
  16.  / 26 / Kadlec Štěpán / 4:35
  17.  / 17 / Kuřátko Petr / 4:35
  18.  / 11 / Poulová Ella / 4:35
  19.  / 12 / Proroková Veronika / 4:36
  20.  / 41 / Pniowski Lilien / 4:39
  21.  / 64 / Vorlíčková Anna / 4:40
  22.  / 46 / Vonostránská Lucie / 4:43
  23.  / 24 / Mešková Tina / 4:45
  24.  / 45 / Straka Miloslav / 4:46
  25.  / 28 / Melichar Zbyněk / 4:48
  26.  / 20 / Constantin Alexander / 4:50
  27.  / 49 / Prosická Karolína / 4:54
  28.  / 36 / Žitníková Kristýna / 4:56
  29.  / 53 / Formánková Ema / 4:56
  30.  / 59 / Kabeš Tobiáš / 4:59
  31.  / 38 / Lehovcová Lucie / 5:01
  32.  / 6 / Ribka Marek / 5:03
  33.  / 34 / Pexa David / 5:06
  34.  / 55 / Cihlářová Viktorka / 5:14
  35.  / 50 / Janovská Dita / 5:14
  36.  / 5 / Řízek Tomáš / 5:14
  37.  / 58 / Viazánková Josefína / 5:26
  38.  / 56 / Dlouhý Bořek / 5:27
  39.  / 60 / Kubík Martin / 5:27
  40.  / 27 / Kadlec Vojtěch / 5:42
  41.  / 3 / Pavliv Sofie / 5:42
  42.  / 29 / Fraňková Alenka / 5:43
  43.  / 63 / Dang Roman / 5:49
  44.  / 57 / Moucha Štěpán / 5:54
  45.  / 22 / Škrhová Eliška / 6:04
  46.  / 8 / Gajdošíková Natálie / 6:10
  47.  / 7 / Ribková Elen / 6:11
  48.  / 51 / Gregor Pavel / 6:17
  49.  / 30 / Fraňková Leontýnka / 6:36
  50.  / 21 / Constantin Sofia / 6:36
  51.  / 65 / Klípa Adam / 6:38
  52.  / 23 / Škrha Adam / 6:41
  53.  / 13 / Poulová Emily / 6:42
  54.  / 16 / Zagalská Zorinka / 6:50
  55.  / 31 / Molek Viktor / 7:24
  56.  / 33 / Sochůrková Anežka / 7:43
  57.  / 48 / Flíčková Natálie / 8:07
  58.  / 54 / Nikl Toník / 8:30

POŘADÍ DĚTI – starší

  1.  / 5 / Filipová Karolína / 7:54
  2.  / 9 / Moleková Tereza / 7:56
  3.  / 4 / Filipová Adriana / 7:59
  4.  / 27 / Skřivánek Tibor / 8:09
  5.  / 1 / Rodr Tomáš / 8:16
  6.  / 20 / Gregor David / 8:20
  7.  / 11 / Tichý Marián / 8:31
  8.  / 28 / Med Luboš / 8:55
  9.  / 10 / Pexa Denis / 9:16
  10.  / 7 / Kohout Martin / 9:16
  11.  / 22 / Slezáková Tereza / 9:20
  12.  / 26 / Hrstková Marie / 9:22
  13.  / 23 / Mašková Barbora / 9:27
  14.  / 6 / Balko Adam / 9:36
  15.  / 3 / Proroková Karolína / 9:55
  16.  / 17 / Vonostránská Ema / 10:22
  17.  / 8 / Kohoutová Eva / 10:49
  18.  / 19 / Maudrová Nela / 11:15
  19.  / 13 / Plíhalová Zuzana / 11:28
  20.  / 25 / Kubík Lukáš / 11:42
  21.  / 18 / Maudrová Anna / 11:42
  22.  / 15 / Folprechtová Adéla / 11:43
  23.  / 12 / Tvrdíková Zuzana / 12:09
  24.  / 16 / Pospíšil Jaroslav / 12:35
  25.  / 14 / Plíhal Tomáš / 12:44
  26.  / 24 / Kubík Filip / 14:37
  27.  / 47 / Bánovčin Pavel / D